Warta Sposób na Raka - "MM" UBEZPIECZENIA & FINANSE Małgorzata Majewska

IKONY

... Pieniądze piechotą nie chodzą!!! Przyjdź - Przelicz - Sprawdź Zapraszamy do biura! ...

Małgorzata Majewska
Karty VIP
MM Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska
Przejdź do treści
Sposób  na raka „Warta” -  WARTO !!!
    Tegoroczny raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący walki z nowotworami nie napawa optymizmem. W Polsce zachorowalność na raka ma ciągle rosnąć. Przewiduje się, że w 2025 roku rak będzie już główną przyczyną zgonów w Polsce. Nie bierze się to z ilości zachorowań, ale z braku finansowania na leczenie. Zachorowalność na raka nie jest w Polsce wyższa niż średnia w Europie, ale umieralność jest w ścisłej czołówce rankingu. Co roku na raka umiera w naszym kraju ponad 100 tysięcy osób. Gorzej umieralność wygląda tylko na Węgrzech i w Chorwacji.
    Dlaczego tak się dzieje? Koszt wyleczenia się z raka sięga kilkuset tysięcy złotych. Publicznych placówek jest bardzo mało, a kolejki ciągną się miesiącami. Czekając na termin z NFZ, dla pacjentów często jest już za późno. Przy walce z rakiem czas rozpoczęcia leczenia ma ogromne znaczenie – im wcześniej, tym lepiej. Z raportu NIK wynika, że w naszym kraju na 100 tys. mieszkańców przypada nieco ponad dwóch lekarzy onkologów i zaledwie „pół” onkologa dziecięcego.
Znacznie większe szanse na przeżycie daje leczenie prywatne, ale koszty leczenia są zbyt wysokie dla większości ludzi.

Skąd wziąć pieniądze?
    Coraz częściej widzimy kampanie związane ze zbieraniem funduszy na leczenie nowotworu. Nie brakuje osób, które wspierają drobnymi datkami zbiórki na dzieci chore na raka. Istnieją też fundacje wspomagające leczenie. Co jednak, jeśli nie jesteśmy już dziećmi? Ludzie nie są już tak chętni do pomocy. Jeśli nie odłożyliśmy sobie na koncie tych 100-200 tysięcy złotych, jesteśmy zdani na kolejki w NFZ. Gdy przyjdzie nasza kolej, na leczenie często jest już za późno.
Z pomocą przychodzi ubezpieczenie od zachorowania na nowotwór. Jeśli stać nas na wpłacanie co miesiąc skromnej składki ubezpieczenia (istnieje też opcja płatności co pół roku lub co rok), w przypadku zachorowania możemy zacząć leczenie niemal natychmiast.
Bardzo dobrą ofertę przedstawiła Warta – „Warta Sposób na Raka”. Poza pieniędzmi, dostajemy darmową opcję drugiej opinii medycznej. Jeśli zdecydujemy się z niej skorzystać, dostarczamy ksero kompletnej dokumentacji medycznej, a Warta wysyła dokumenty do jednego z wiodących światowych ośrodków leczenia nowotworów, takich jak np. Harvard Medical School. Dodatkowa konsultacja ze światowymi specjalistami pozwala na utwierdzenie się w poprawności diagnozy oraz planu leczenia. Jeśli specjaliści uznają, że sposób leczenia powinien być zmieniony, przysyłają listę leków, zalecane dawki chemioterapii i inne informacje zwiększające szanse wyleczenia pacjenta. Skuteczność leczenia nowotworów w Polsce jest bardzo niska, więc opinia światowych ekspertów jest bezcenna.

Ile dostanę?
    Sami wybieramy sumę ubezpieczenia z przedziału od 55 tysięcy do nawet 200 tysięcy złotych. Im wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższa jest też składka na ubezpieczenie. Sama składka zależy też od wieku ubezpieczonego. U starszych osób szansa na zachorowanie jest wyższa, więc opłata za ubezpieczenie także się zwiększa.

Co mogę zrobić z pieniędzmi?
    To najprzyjemniejsza wiadomość. Po zachorowaniu, otrzymujemy całość kwoty. Dzięki drugiej opinii medycznej wiemy jak się leczyć, jakie leki kupić. Co jeśli jednak nie chcemy się leczyć? Możemy dowolnie wykorzystać nasze pieniądze. Warta nie kontroluje jak wydamy pieniądze. Jeśli chcemy się leczyć, nie ma problemu, możemy dostać kolejne kwoty za operację czy chemioterapie. Jeśli jednak chcemy wybrać się na wycieczkę życia za otrzymaną kwotę, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli chcemy zabezpieczyć przyszłość naszych dzieci, nikt nie będzie robił nam problemu. To są pieniądze dla nas i tylko od nas zależy co z nimi zrobimy.
© 2003-2021 "MM" Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska.
Wszelkie prawa zastrzeżone!


Certyfikat SSL
Wróć do spisu treści