Warta Inwestycja - "MM" UBEZPIECZENIA & FINANSE Małgorzata Majewska

IKONY

... Pieniądze piechotą nie chodzą!!! Przyjdź - Przelicz - Sprawdź Zapraszamy do biura! ...

Małgorzata Majewska
Karty VIP
MM Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska
Przejdź do treści
WARTA INWESTYCJA
Warta Inwestycja to oferta dla osób, także tych mających nieregularne dochody, które poszukują sposobu na efektywne oszczędzanie w funduszach i planach inwestycyjnych z myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości i realizacji marzeń na emeryturze
Własna strategia inwestycyjna
To od Ciebie zależy sposób inwestowania środków finansowych. Masz do wyboru 6 funduszy i 4 plany Inwestycyjne. Dzięki temu zyskujesz zróżnicowane możliwości pomnażania kapitału, w zależności od sytuacji na rynku finansowym.
Komu polecamy ubezpieczenie Warta Inwestycja?
Brak konieczności dokonywania regularnych wpłat sprawia, że to idealne rozwiązanie dla osób mających nieregularne dochody np. prowadzących działalność gospodarczą.
Warta Inwestycja to oferta dla osób, które poszukują sposobu na efektywne oszczędzanie w funduszach i planach inwestycyjnych z myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości i realizacji marzeń na emeryturze.
Jaką ochronę gwarantuje ubezpieczenie Warta Inwestycja?
Umowa gwarantuje wypłatę w razie śmierci równą sumie ubezpieczenia na którą składa się wartość polisy (powiększona o wartość składek dodatkowych) i 500 zł.
Jeżeli śmierć spowodowana była wypadkiem komunikacyjnym świadczenie podstawowe zostanie powiększone o wartość 10% składki jednorazowej.

© 2003-2021 "MM" Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska.
Wszelkie prawa zastrzeżone!


Certyfikat SSL
Wróć do spisu treści